Yönetim

CEO
Morten Elk morten@SimpleSite.com

Teknoloji ve Geliştirme

CTO
Thomas Petersen
thomas@SimpleSite.com

Satış ve Ortaklıklar

Pazarlama Kurulu Başkanı
Santi Roc Castells
santi@SimpleSite.com

Ürün Geliştirme ve İletişim

Ürün ve İletişim Yöneticisi
Trine Andersen
trine@SimpleSite.com

Yönetim ve Destek

CFO
Pia Skourup
pia@SimpleSite.com

Büyüme

Büyüme Başkanı
Jonas Bjerregaard Nielsen
jonas@SimpleSite.com

Ürün Geliştirme

Geliştirme Başkanı
Michael Ørsted Svendsen
michael@SimpleSite.com